Fira de l’automoció (plaça del Camp)
Alpi Motor Sampons
Automòbils i Serveis Solsona
Autoreparació del Solsonès
Dièresi Autoreparació
Garatge Catalunya
Garatge Montaner
Solsona Motor
Tallers Aufo-Motor
Tallers Bajona
Tallers Serena
Tallers Pujol

Fira industrial i comercial / Masies + Sostenibles (passeig del Pare Claret)
Ajuntament de Solsona
Amdif, sl – Agrupació
APS-aigües purificades saludables
Betara, sl
Biocombustibles obradors / Antoni Obradors Soler
Biomassa Cotrans, sl
Casa Andreu serveis Solsona, sl
Consell Comarcal del Solsonès
Cultura y agua pura
Dambiosol, sl
Diputació de Lleida
El salí de Cambrils
Empresaris per a Solsonès
Esquerra Republicana de Catalunya
Ferreteria Vilas Lecina
Ferreteria Portella
Forn Franquesa, sl
Ganivets Pallarès
Granja Godall
IMC Spain
Instal·lacions industrials AGEC, sl
Instal·lacions Jordi Freixes
Jardineria i forestal Jesús Font, scp
Jordi Solà Barcons – l’Auba
Laia Espasa – toleràncies menjant amb il·lusió
Lluís Montraveta Mosella
Lluís Sabata, sl
M.Àngels Blanch
Maquinària agroforestal Pujol
Miquel Fontanet Casas – MIQFOC
MITOPU, sl
Mobles de cuina Núria Miralles Riu
Motos i bicicletes Farràs, sl
Núria Ollé Cera – Creacions, N.J.
PDCAT -JNC
Pedra Maties, sl
Perfil Solsona, sl
Pla d’Abella, scp
Tallers A. Miquel, sl
Tallers Antonio Vidal, slu
UBIC Solsona
UBIC -Gràfiques Dach
UBIC -Kauri viatges
UBIC -Sabina
UBIC -Obrador del marc
UBIC – Tàndem Solsona
UBIC – Tattoo piercing Isa
Unió de Pagesos
Vormerk kobold
Zapatari

Fira del bestiar i la maquinària agrícola (camp del serra)
Aïllants santa Coloma, sl
Automotor, sa
Bosch maquinària agrícola, sl
Cofestas
Comercial Ribalta Ros, scp
Explotacions forestals la Serra del Teix, scp
Grusvas
Javier Camara ind. ganaderas,sl
Marc Terricabras
Martín Mormeneo
Ramaderia Casanova, sl
Ramon Pallarès Baraldès
Serveis mecànics del Solsonès, sl – Comercial agrària
Tallers Pujol
Tallers Tàmesis
Tracto Minguell, sl
Victor Moreno
Xai del solsonès

Fira de les entitats (parc del casal cívic)
Ateneu Cooperatiu de la Catalunya Central
Associació AMISOL
Associació de Dones i Integració Sociocultural (ADIS)
Associació Fènix
Batucada Takumba
Creu Roja El Solsonès
Escola Arrels
Fundació Vicente Ferrer
Institut Francesc Ribalta
Rotary Club de Solsona
Sol del Solsonès
El Solsonès Obert al Món
Territori Masies – L’arada
UEC L’Afrau
ZER del Solsonès

Mostra d’artesania (nucli antic)
Artesania del Solsonès
Clara Farriol Valette (formatges Valette)
Jessica (bijuteria)
Joana Abella (bijuteria amb macramé i pedres semiprecioses)
Núria Baucells (Som Orgànics) (sabons, ungüents i cremes)
Oro Vivo (xocolata)
Riuverd empresa d’inserció SCCL  (melmelades, salses i elaborats)
Tonicoll (vi)

Mostra d’arts i oficis
Anna Amàrita (vidre i bijuteria)
Anna Farré (roba i complements)
Carme Fiter (quadres amb flors seques)
Cartes catalanes (jocs infantils)
Cristina Queralt (bijuteria en plata)
Joan Gómez (artesania de les aromes)
José Bernadó (bijuteria)
Judith Lanuza (roba per a nens/es)
Montserrat Rovira – Jaume Bertran (tèxtil pintat)
Rosa Escala (treballs en fusta)
Sònia Marabé (roba adults)

Artesania alimentària
Antje Bokxem (formatge holandès)
Carmen Victòria (herbes remeieres)
Elisabeth Balladares (formatge)
Francisco Núñez (pastisseria)
Joan Bardés (formatges i embotits)
Laura Villavicencio (productes caramelitzats)
Miquel Pallarès (taronges)
M. Mercè Soler (formatge)
M. Pilar Llorens (productes làctics)
Montserrat Rosell (olives)
Óscar Balasch (embotits)
Quesos Guara (formatge)
Ramoneda Fite, SL (cervesa)
Ricardo Cuadrado (embotit)

Inici